CO SE DĚJE NA STŘELNICI?

Festival zdravotníků Tábor


Vícedenní setkání zdravotníků v Táboře, kteří se během tří dnů mohou zúčastnit mnoha workshopů se zajímavými tématy, přednášek od inspirativních řečníků a odreagovat se u večerní hudby či divadla. Program naleznete na www.kamba.eu - postupně ho plníme, ale už teď můžeme říct, že to bude pořádná jízda. Přes 15 řečníků je již přihlášeno a těšíme se na všechna témata.

Program: https://www.kamba.eu/obsah/festival

Společenský ples České lékařské komory v Táboře


Srdečně Vás zveme na Společenský ples České lékařské komory v Táboře. 4.2.2017 od 20:00 v sálu Střelnice v Táboře.

K tanci a poslechu bude hrát Swing band Tábor.
Vstupné zahrnuje občerstvení formou rautu. Cena slosovatelné vstupenky: 500 Kč za osobu.
Rezervace vstupenek: kancelář ČLK v Táboře každou středu od 10 do 17 hodin | Infocentrum Tábor
e-mail: tabor@clkcr.cz, tel.: 381 231 067, mobil: 725 853 583

Festival stylových hraček


Hračkárna je jednodenní festival pro rodiny s dětmi, který zahrnuje jarmark netradičních hraček, divadla pro děti a tvořivé dílny.

12.listopadu 10:00 - 18:00

Více informací

MARCEL ZMOŽEK & MÁRA


Víte jak vznikl projekt Zamilované duety? Zazpívají vám a na řadu vašich otázek odpoví populární zpěváci Marcel Zmožek a Mára s kapelou, oba známí především z účinkování v televizi Šlágr.

Úterý 13.září 2016, od 19 hodin

Předprodej vstupenek v ceně 250 Kč: Infocentrum města Tábor, prodej vstupenek a nahrávek též před akcí od 18:00 hodin, rezervace na aspektrum@volny.cz

KLASICI NA STŘELNICI - Světový hornista Radek Baborák


Světový hornista Radek Baborák představí v Táboře svůj nový projekt Orquestrina. Jako hosté vystoupí Epoque quartet a Jan Kučera zahraje na piano.
Vstupné v předprodeji 200 kč, na místě 250 kč, děti do 15 let 50% sleva. Předprodej probíhá v Infocentru - Žižkovo náměstí Tábor a Antikvariát Bastion (naproti divadlu).

Informace a rezervace vstupenek na tel: 746 797 792

Střelácký Čaj po 54 letech

Spolek FEST 2004, za podpory města Tábora a Jihočeského kraje, pod záštitou starosty Jiřího Fišera

THE ANTS – MRAVENCI, ATLANTIK, PARAPLE, SKLEPNÍCI, THE KINGS a přátelé

Sobota 27. srpna 2016
17.00 – 22.00 v zahradě Střelnice

Seminář - Jak vybrat EET?

Datum a místo: – 29.9.2016, Střelnice Tábor
Pro koho je určen: pro koncové uživatele EET pokladen a zájemce o problematiku EET

Program semináře:

8:30 – 9:00 – Prezence
9:00 – 9:45 – EET aktuální stav (ing. Vladimír Šíp)
9:45 – 10:15 – EET Pokladny LILKA, ANetCa (Bc. Marek Šíp)
10:15 – 11:00 – EET Malo a velkoobchod (Ladislav Brůžek, ing. Vladimír Šíp)
11:00 – 12:00 – EET technická řešení (Bc. Jan Šíp)
12:00 – 14:00 – Raut s volnou diskusí a ukázkami

Cena semináře je 590,- Kč bez DPH za jednu osobu. Organizátor semináře není plátce DPH.
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rozsahu potřebném pro účely semináře. Registrace je závazná. Na základě této registrace Vám bude zaslána faktura. Po připsání platby na náš účet bude Vaše registrace platná.

Více informací: https://www.jakvybrateet.cz/seminare-o-eet/seminar-29-9-jak-vybrat-eet/

Seminář - Jak vybrat EET?

Datum a místo: – 11.8.2016, Střelnice Tábor
Pro koho je určen: koncové uživatele (živnostníky, majitele sro, IT managery akciových společností)

Program semináře:

8:30 – 9:00 – Prezence
9:00 – 9:45 – EET aktuální stav (ing. Vladimír Šíp)
9:45 – 10:15 – EET Pokladny LILKA, ANetCa (Bc. Marek Šíp)
10:15 – 11:00 – EET Malo a velkoobchod (Ladislav Brůžek, ing. Vladimír Šíp)
11:00 – 12:00 – EET technická řešení (Bc. Jan Šíp)
12:00 – 14:00 – Raut s volnou diskusí a ukázkami

Na semináři je možno objednat kompletní řešení EET pokladny. V takovém případě bude cena školení odečtena z ceny kompletu EET pokladny nebo SW složky.

Na semináři je možno si vyzkoušet jednotlivá řešení. Pro vážné zájemce bude připraveno od 15:00 pokračování ve firemních prostorách (Erbenova 572, 1. patro) bez časového limitu.

Více informací: http://www.jakvybrateet.cz/seminar-o-eet/seminar-11-8-2016-jak-vybrat-eet/

První latino festival v Táboře, ve Střelnici - spolkovém domě

Salsa a Bachata jsou velmi oblíbené tance, které lákají stále více zájemců a příznivců. Ve všech větších městech existují Salsa kluby, kde se stále tančí. Táborský sportovní taneční klub 6dance tak pořádá od 24. do 26. června Latino festival.

Dvoudenní festival zahájí Dj El Makedonio páteční večerní párty, která se bude konat v klubu La casa Havana táborského Hotelu Palcát, sobotní párty pak bude s živou hudbou. V malém sále a zahradě Střelnice zahraje kapela Caribe Praha.

V sobotu i neděli se bude navíc konat ve Studiu Grand a Hotelu palcát výuka latinsko amerických tanců a nejrůznější workshopy. Přizváni jsou lektoři z Českých Budějovic, Prahy a Ostravy, kteří se postarají o výuku i taneční vystoupení. V rámci festivalu je připraveno zhruba 30 tanečních lekcí. tančit se bude salsa, bachata, casino rueda či zouk.

"Jedná se o jedinečnou akci v rámci Jihočeského kraje, kterou mohou navštívit táborští i mimo táborští zájemci. Mohla by do Tábora přilákat nové turisty-tanečníky, kteří zde stráví celý víkend. Akce je určena pro začátečníky i již zkušené tanečníky, pro páry i jednotlivce," říká pořadatelka, taneční lektorka Hana Stehlíková.

KLASICI NA STŘELNICI - Neformální festival klasické hudby


sobota 25.6.2016: PRAGUE CELLO QUARTET + speciální hosté JAN MRÁČEK - housle a LUKÁŠ KLÁNSKÝ - klavír
Dobročinný koncert festivalu Klasici na Střelnici
Nová generace nejvyhledávanějších českých umělců vystoupí v táborské Střelnici na podporu společnosti APLA - asociace pomáhající lidem s autismem.
Vstupné v předprodeji 180,- kč, na místě 240,- kč. Děti do 15 let 50 % sleva.
Předprodej vstupenek Infocentrum Žižkovo náměstí, Antikvariát Bastion (naproti divadlu).
Tel: 774679792

čtvtek 28.7.2016: Václav Hudeček a Jan Mráček
Čeští komorní symfonici
Nejslavnější český houslista Václav Hudeček spolu s Janem Mráčkem (vítěz světové soutěže Fritze Kreislera ve Vídni) přednesou slavné houslové skladby za doprovodu Českých komorních symfoniků (orchestr složený z předních hráčů Rozhlasových symfoniků).
Začátek koncertu - 18:00, Koncertní síň Střelnice
Vstupné - předprodej 220,-kč, na místě 270,- kč, děti do 15 let 50% sleva
Předprodej Antikvariát Bastion Tábor (naproti divadlu), Infocentrum Tábor, Žižkovo náměstí

sobota 10.9.2016: ORQUESTRINA Radka Baboráka + Epoque quartet + Jan Kučera
Světový hornista Radek Baborák představí v Táboře svůj nový projekt Orquestrina. Jako hosté vystoupí Epoque quartet a Jan Kučera. Uslyšíte skladby od Mozarta po argentinské tango Astora Piazzolly v interpretaci na světové úrovni.
Začátek koncertu - 18:00, Koncertní sál Střelnice
Vstupné v předprodeji 200,-kč, na místě 250,-kč, děti do 15 let 50% sleva.
Předprodej Antikvariát Bastion Tábor (naproti divadlu), Infocentrum Tábor, Žižkovo náměstí

Informace a rezervace vstupenek na tel: 774 679 792

Originální maturitní ples. Masky a letadla se proháněly budovou Střelnice

Jedinečný prostorem i stylem. Neotřelý maturitní ples si na 29. ledna přichystali studenti 6. A francouzské sekce Gymnázia Pierra de Coubertina. Po dlouhých letech se ples konal v táborském společenském domě Střelnice, po němž se maturanti i někteří hosté pohybovali ve škraboškách a maskách benátského stylu a místo maturitních šerp dostávali studenti jakési stužky - dívky coby náramky, chlapi ozdoby do klopy. Návštěvníky překvapila absence maturitního videa i krásné vystřihované vstupenky. Večerem provázela kapela Martin Vaverka & friends i dýdžejové Tao Maffa, DJ Error i Jan Lípa & Lukáš Serbus. Zpestřením programu pak bylo vystoupení gymnastek z GSK Tábor, tanec maturantky Karolíny Vytiskové a jejího tanečního partnera a letecká show Let's fly od Michala Vránka a Stanislava Absolona. "Užili jsme si ples podle našich představ a jak je naším zvykem, vybočili jsme ze zajetých konvencí," okomentovala zdařilý ples Anna Hribová.

Večer módy

Boutique Klave Vás srdečně zve na "Večer módy", který se koná v táborské Střelnici dne 22.4.2016 od 19.30 hodin. V tento čas se pro Vás sál otevře, v 19.55 se opět sál uzavře pro nerušený průběh přehlídky, která bude zahájena ve 20.00 hodin. Vstupenky si můžete zakoupit na těchto předprodejních místech: Boutique Klave a Švadlenka Tábor (Tř.9.května 693) a obuv Bonet Tábor (Palackého 354). Cena vstupenky: v předprodeji 70 kč, na místě 90 kč.

Divadelní představení Monology vaginy

Dojemná a rozpustilá exkurze do poslední neprobádané oblasti, do poslední zakázané zóny, je oslavou ženské sexuality ve vší své složitosti a tajemnosti. Monology, které diváci uslyší, jsou zhutněnými, víceméně doslovně ze života opsanými soukromými dějinami žen. Různých žen typově i povahově, žen s různými osudy a různou schopností čelit osudu. Některé z příběhů jsou na první pohled banální, jiné tančí na vratkém laně nad propastí citového kýče. Jiné zase přicházejí jakoby z onoho světa násilí, brutality, sprostoty, bezcitnosti, světa, kde lidský život obecně má pramalou cenu a ženský život skoro žádnou. Oba póly patří k sobě jako noc a den, setkávají se v nekonečné a bezedné vagíně vesmíru jako v útočišti, poslední vidině naděje pro tonoucí a bludné. Hrají: Dáša Bláhová, Michaela Sajlerová, Anna Polívková nebo Jitka Asterová

Punkový ples popáté opět nezklamal

Punkový ples popáté. A přesto si mnozí klepali na čelo, co to má jako být za akci. Po příchodu do táborské Střelnice, kde u vstupu dostávaly ženy karafiát k MDŽ, však pochopili. Skvěle připravená party, s kapelami jako Němá výčitka, legendou N.V.Ú. a zvířecími Peshata, originální, zábavné a vtipné soutěže (správné namíchání houby, spaní pod pódiem apod.) i tombola. Hlavně však dobrá a nenucená zábava a atmosféra. Tolik v kostce bujarý večírek soboty 5. března. A jak popsali N.V.Ú.: "N.V.Ú. děkují za pozvání, tahle akce byla velelibá a arcivýživná. Díky všem". Amen a snad zas za rok.

Partneři

CATERING:PRODUKCE:KONFERENČNÍ PROSTORY:A/V TECHNIKA:FOTOGRAF:UBYTOVÁNÍ:DJ A MODERÁTOR:


© 2016 by JETLINK PRO | Články